Agregátor zdrojů

ANKETA: Nejlepší adaptace knih Stephena Kinga

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 07.09.2017 - 12:00
Do kin dnes míří hororové TO a zdá se že po nedávné kocovině jménem Temná věž by to mohla být po delší době povedená adaptace knihy jednoho z nejslavnějších hororových autorů všech dob. Stephen King se může chlubit množstvím filmových adaptací, kde nechybí úspěšná dramata (Shawshank), slavné horory (Shining), ale i mnoho nepovedených pokusů. Hlasujte, který se vám líbí nejvíce!

Které scény se nevešly do Strážců Galaxie 2?

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 06.09.2017 - 12:00
Druhý díl comicsové jízdy Strážci Galaxie je už online a podobně jako v případě Wonder Woman máme pro vás nakouknutí do bonusů, vystřižených scén a legračních okamžiků z natáčení. A komu to bude málo, může si dát šílené propagační video od Davida Hasselhoffa!

Ymagis Group Announces Agreement with Village Cinemas for Sphera Premium Cinema in Athens

DCinema Today News - St, 06.09.2017 - 01:00
Ymagis Group, the European specialist in digital technologies for the cinema industry, today announced an agreement with Greek cinema exhibitor Village Cinemas to install Sphera, CinemaNext’s new premium format cinema concept, at the Village Cinemas location at The Mall Athens (Greece).

V Česku je 15.000 filmů online!

FILMTORO | Filmtoro.cz - Út, 05.09.2017 - 12:00
O víkendu jsme zaznamenali na Filmtoro pěkný milník. Pokud pečlivě sledujete naše počítadlo na hlavní stránce, tak jste si ho určitě už všimli také = počet filmů, seriálů a dokumentů u nás už překročil hranici 15.000. Pojďme se podívat, jak vypadá s nabídkou podrobněji.

10 zářijových novinek na Netflixu s českými titulky

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 04.09.2017 - 12:00
Český Netflix pokračuje ve svém obvyklém tempu cca 5-8 nových titulů s českými titulky. Za poslední dva měsíce tak přidal novinky hlavně ke starším filmům, které se nově objevily v nabídce Netflixu samotného. Nejsou mezi nimi žádné seriály, ale pokud máte nostalgickou chuť si pustit třeba Podfu(c)k nebo Rozum a cit, tak máte možnost.

Bonusová scéna z Wonder Woman nahrává Justice League

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 04.09.2017 - 12:00
Dnes vychází online nejúspěšnější film léta, comicsová pecka Wonder Woman. Na rozdíl od comicsových konkurentů neměla žádnou potitulkovou scénu, ale jedna zajímvá scéna se přeci jen do kino sestřihu nedostala. Vidět ji můžeme poprvé až během premiéry online. A mrkněte i na další videa, která jsme pro premiéru Wonder Woman přichystali.

VÍKENDOVÝ TIP: Narcos

FILMTORO | Filmtoro.cz - So, 02.09.2017 - 12:00
Třetí sezóna Narcos je od včera na Netflixu. Zajímá vás, jak pokračuje boj proti drogovému kartelu poté, co zemřel Pablo Escobar? Deset nových epizod (bohužel bez českých titulků) vám ukáže, jak to probíhá.

Leni Krsová: Nechápu, proč ještě točí The Walking Dead

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 01.09.2017 - 12:00
Nebaví vás už naše doporučení, co si pustit večer? Tak to zkusíme jinak. Budeme oslovovat populární lidi v online a ptát se jich na jejich filmový vkus a filmy, které doporučují. A do prvního rozhovoru jsme si pozvali Leni Krsovou alias Dataholku, která miluje Švédsko, Chirurgy a nechápe povyk okolo Hry o trůny a Živých mrtvých.

Severtson Screens Features Acclaimed Giant Electric Motorized Cinema Screens at Expocine 2017

DCinema Today News - Pá, 01.09.2017 - 01:00
Severtson Screensa global leader in innovative and quality projection screens for the cinema, commercial, pro AV, and home theater markets, will feature the SēVision 3D GX Giant Electric Motorized Cinema Projection Screen line during Expocine 2017, held in São Paulo, Brazil from Sept. 27-29 at the Convention Center Frei Caneca, booth #s 48 & 49 alongside Bardan Cinema, Philips, Klipsch, and DepthQ. The screens are available up to 12 meters wide.

Volfoni Launches Landmark Upgrade Program

DCinema Today News - Pá, 01.09.2017 - 01:00
Volfoni Limited, the leading European provider of 3D technology, today announced the launch of the new Volfoni Upgrade Program.  This program was designed to provide an upgrade path from legacy 3D cinema hardware systems from other manufacturers to the latest-generation 3D cinema hardware systems from Volfoni.

Showbiz Cinemas Ballarat First in Australia to Be Fully Equipped with Christie CP2208-LP Cinema Projectors

DCinema Today News - Pá, 01.09.2017 - 01:00
Christie® is pleased to announce that Showbiz Cinemas Ballarat has chosen the Christie CP2208-LP 3DLP® laser phosphor cinema projectors to be deployed in all auditoriums to deliver the latest Hollywood blockbusters and alternative content for movie-goers in suburban Australia.

GDC Technology Honored by Big Cine Expo with Innovative Technology of the Year Award

DCinema Today News - Čt, 31.08.2017 - 22:06
GDC Technology Limited, a leading global provider of digital cinema solutions, announced today that the company has received exceptional recognition from within India’s cinema market. GDC was commended at Big Cine Expo 2017 with the Innovative Technology of the Year award for its GDC TMS-2000 Theatre Management System.

Amazon či Apple chtějí filmy online měsíc po kině

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 31.08.2017 - 12:00
Relativně v tichosti se připravuje trojice velkých hráčů na start služby, kterými chtějí přilákat další zhýčkané fanoušky filmů. Už 30 dní po premiéře v kinech se film může objevit online na premiérové variantě iTunes nebo Amazon Video, a to za cenu, která odpovídá zhruba trojnásobku ceny lístku do kina.

Christie Brings Cinema to Life as Official Projection Partner of the 2017 Toronto International Film Festival

DCinema Today News - Čt, 31.08.2017 - 09:04
Christie® is proud to be the official digital projection partner for the 17th consecutive year to the 42nd Toronto International Film Festival®*, the world’s largest public film festival. Taking place from September 7-17, 2017, the Toronto International Film Festival garners global attention annually, screening almost 340 feature films and shorts, hosting 20 galas and attracting a veritable ‘Who’s Who’ of international movie luminaries.

15 seriálů, které sledovat místo Game of Thrones

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 30.08.2017 - 12:00
Sedmá série Hry o trůny je za námi, poslední osmá nás čeká možná až za dva roky. Jak si zkrátit nekonečné čekání? Vybrali jsme patnáct nejlepších seriálů, které jsou Game of Thrones co nejvíce podobné.

Alcons Is The Gold Standard For RSB Cinemas

DCinema Today News - St, 30.08.2017 - 01:00
While large multiplex cinema chains compete on quantity, smaller independent venues are finding a new market by specialising in quality. An example is RSB Cinemas, a Dutch company that has recently opened its second venue where cinemagoers can enjoy a new level of quality and personal service. An Alcons audio system and laser projection in each room mean they enjoy a uniformly excellent movie experience.

QSC Wins Third Consecutive Cinema Manufacturer of the Year Award

DCinema Today News - Út, 29.08.2017 - 14:05
For the third year in a row, QSC Cinema was honored with the prestigious “Teddy” Award, an annual award voted by dealer members of the International Cinema Technology Association (ICTA).  The award recognizes the ICTA Manufacturer who best exemplifies the progressive principles of product development, and provides the dealers with service and up-to-date technical and sales information, while supporting the status of their product without qualification.  The Teddy Award was presented to QSC at the recent annual ICTA Convention in Berlin, Germany.

Netflix slaví 20 let, co všechno dokázal?

FILMTORO | Filmtoro.cz - Út, 29.08.2017 - 12:00
Dnes je to na den přesně, co byl založen Netflix, nejslavnější online videopůjčovna světa. Jaká byla jeho historie, kdy byl spuštěň pro zákazníky, kdy dosáhl na první milión předplatitelů, kdy začal nabízet filmy online a kdy zažil nejhorší chvíle? Máme kompletní shrnutí jeho nejdůležitějších milníků.

Nejlépe placení seriáloví herci současnosti

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 28.08.2017 - 12:00
Zlatý věk seriálů stále ještě trvá a tak se nelze divit, že se ve výrobě seriálů točí velké peníze. Nedávno jsme psali o tom, jak moc velké peníze se dávají do výroby, tentokrát se podíváme na to, kolik dostávají hlavní hvězdy. A na rozdíl od obvyklých žebříčku jen s hvězdami Big Bang Theory se podíváme i na platy herců nových seriálů od Netflixu či Amazonu a dostane se samozřejmě i na Game of Thrones.

Cine Colombia Announces Two New Dinamix 4D Theatres to be Launched in 2017, featuring MediaMation’s MX4D Motion EFX Seating

DCinema Today News - Po, 28.08.2017 - 01:00
For 90 years, since its founding in 1927, Cine Colombia has led the way in innovation and new technology to deliver the best in moviegoing entertainment to its patrons. Today, Cine Colombia announced plans to add two new Dinamix 4D theatres in 2017, featuring MX4D® Motion EFX technology and continuing its commitment to providing an unforgettable entertainment experience to moviegoers.
Syndikovat obsah