Agregátor zdrojů

Emilia Clarke přiznala, že by některé věci v 8. řadě GoT ráda změnila

FILMTORO | Filmtoro.cz - 10 hodin 16 min zpět
Byť si to v PR rozhovorech před začátkem poslední řady nemohli dovolit, někteří představitelé hlavních postav Hry o trůny nyní tu a tam utrousí pár vět ohledně své nespokojenosti s tím, jak vše skončilo. A pokud by mohla, pár změn by ráda udělala i Matka draků Emilia Clarke.

5 filmů pro fanoušky Formule 1 a zesnulého Nikiho Laudy

FILMTORO | Filmtoro.cz - 10 hodin 16 min zpět
Ve věku 70 let zemřel fenomenální závodník Formule 1 Niki Lauda. Trojnásobný mistr světa ze 70. a 80. let, neuvěřitelný dříč a profesionál každým coulem. Připomeňme si ho pěticí filmů o lovcích adrenalinu zpoza volantu.

10 filmů s nejlepšími přestřelkami (nejen) pro fanoušky Johna Wicka

FILMTORO | Filmtoro.cz - 10 hodin 16 min zpět
Třetí dobrodružství Johna Wicka už je tady a opět ohromuje výbornými přestřelkami. Výborné přestřelky nejen ukájejí krvelačné a choreografické chutě, ale často probouzejí i hlad po dalších výborných přestřelkách. Kde je ale hledat? Na minimálně deseti místech určitě!

CinemaNext Signs Agreement with Lebanon’s Empire Cinemas for its First-Ever Multiplex in Saudi Arabia

DCinema Today News - 1 hodina 16 min zpět
CinemaNext, Ymagis Group’s leading exhibitor services provider in Europe (ISIN: FR0011471291, TICKER: MAGIS, PEA-PME-eligible), and Lebanese cinema chain Empire Cinemas today announced the signing of an agreement for the installation of the circuit’s first-ever multiplex in Saudi Arabia. The 10-screen (728 seats) multiplex equipped by CinemaNext Middle East & Africa will open in Jizan, located on Saudi Arabia’s southern Red Sea coast, in the second half of 2019.

Poslední díl Hry o trůny ani sprintem nestihl doběhnout k uspokojivému cíli

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 20.05.2019 - 12:00
Tak, je to za námi. Osm let trvající Hra o trůny je dohrána. Západozemí se změnilo k nepoznání a zároveň v podstatě vše zůstalo při starém, Bran konečně zase promluvil a je čas na loučení. Loučení, které však nutně nemusí být navždy.

Aaron Paul nás v traileru k 3. řadě Westworld vítá v budoucnosti

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 20.05.2019 - 12:00
HBO společně s posledním dílem Hry o trůny vydalo první trailer pro 3. řadu Westworld, který představil novou postavu v podání Aarona Paula. Potvrdil rovněž, že premiéry další kapitoly příběhu Dolores se dočkáme v roce 2020.

Pátá řada dystopie Black Mirror se blíží. Máme trailer a datum vydání

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 20.05.2019 - 12:00
Oblíbená sci-fi antologie Black Mirror, která si získala kultovní status s řadou věrných fanoušků, je od třetí řady ve vlastnictví Netflixu. Ten nyní nečekaně vydal trailer k páté sérii, ve kterém navíc sdělil i datum premiéry.

České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma

FILMTORO | Filmtoro.cz - Ne, 19.05.2019 - 12:00
YouTube kanál Česká filmová klasika neustále rozšiřuje nabídku vynikajících tuzemských filmů zdarma a navíc výrazně přidává na rychlosti.

Filmtoro appka je ve finále AppParade a představuje čtyři novinky

FILMTORO | Filmtoro.cz - Ne, 19.05.2019 - 12:00
Rychlé hodnocení v seznamu, jako jste zvyklí na Instagramu, nebo možnost navolit si své oblíbené půjčovny - Filmtoro appka má nové funkce. A už tohle pondělí bude bojovat na AppParade, kam se probojovala do finálové desítky. Doražte 20. května do pražského Vnitroblocku a pomozte nám vyhrát!

10 filmových novinek, pokud nevíte, co s načatým víkendem

FILMTORO | Filmtoro.cz - So, 18.05.2019 - 12:00
Nevíte, co s načatým víkendem? Máme pro vás hned desítku tipů na žhavé novinky, z nichž zabavíte nejen sebe, ale i svoje děti, tetičky a možná i otravné vrtající sousedy.

HBO hledá další GoT. His Dark Materials má v traileru slušně našlápnuto

FILMTORO | Filmtoro.cz - So, 18.05.2019 - 12:00
S blížícím se koncem Hry o trůny se HBO musí čím dál víc snažit při hledání nástupce tohoto globálního megahitu. Zatím má v rukou kromě výtečného Černobylu dvě další loženky - seriálové Watchmeny a právě fantasy ságu His Dark Materials, jež má první pořádnou upoutávku.

11 seriálů, na které se můžeme těšit, až skončí Hra o trůny

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 17.05.2019 - 12:00
Hra o trůny je počinem, který svým rekordním úspěchem nepochybně otevřel fantasy příběhům dveře na televizní obrazovky. A tak nyní, když uzavíráme jednu velkou seriálovou kapitolu, není potřeba smutnit, protože na obzoru je celá plejáda fantasy pecek, které se GoT mohou a chtějí vyrovnat.

Zapomeňte na Batflecka. Nového Batmana si zahraje Robert Pattinson

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 17.05.2019 - 12:00
S blížícím se začátkem natáčení nového snímku o gothamském strážci pořádku potvrdil režisér Matt Reeves, že si mladšího Temného rytíře v The Batman zahraje Robert Pattinson, jenž tak přebírá pochodeň po Benu Affleckovi

First Dolby Cinema Opens in Germany with Kinopolis Gruppe in Munich

DCinema Today News - Pá, 17.05.2019 - 08:13
Dolby Laboratories, Inc. and Kinopolis Gruppe today announced the opening of the first Dolby Cinema in Germany at the renowned Mathäser Palast in Munich. Film fans can now enjoy the very best cinema presentation in the heart of the city, following the opening of the highly-anticipated site.

Petice fanoušků GoT volá po předělání 8. řady a má již přes 300 000 podpisů

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 16.05.2019 - 12:00
Fanoušci již od prvního dílu vyjadřují svou nespokojenost s 8. řadou seriálu Hra o trůny. Nyní jeden z nich vytvořil petici, která volá po předělání 8. řady s jinými tvůrci. Seriál, který svou pouť začal 17. dubna 2011, za pár dní skončí, ale zatím se zdá, že finále nezanechá fanoušky spokojené.

HBO zveřejnila poslední fotografie Hry o trůny a fanoušci spekulují o 2. řadě

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 16.05.2019 - 12:00
Už za pár dní skončí jedna velká kapitola v historii seriálové zábavy, když HBO odvysílá úplně poslední díl veleúspěšného fenoménu Hra o trůny. Televize nyní naposledy zveřejnila promo fotografie k následujícímu dílu a fanoušci se stále nemohou dohodnout.

8 důvodů, proč je Viggo Mortensen Aragorn, kterého už nikdo nepřekoná

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 16.05.2019 - 12:00
Zřejmě už příští rok se díky Amazonu budeme moci opět podívat do Středozemě. Ač fanoušci doufali v prequel zaměřený na Aragorna či říši Angmar, podíváme se hlouběji do historie. Není ale vyloučeno, že se v budoucnu Aragorna nedočkáme. A je obrovskou tragédií, že jej už neztvární Viggo Mortensen.

CinemaNext Equips Switzerland’s Pathé Spreitenbach with Three Dolby Atmos Immersive Sound Systems

DCinema Today News - Čt, 16.05.2019 - 01:00
CinemaNext, the European specialist in cinema exhibitor services (Ymagis Group, ISIN: FR0011471291, TICKER: MAGIS, PME-PEA, TECH 40), today announced that it has completed the installation of Pathé Switzerland’s brand-new Pathé Spreitenbach multiplex, located near Zurich.

Hra o trůny: 50+1 věc, které byly na Bitvě o Královo přístaviště špatně

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 15.05.2019 - 12:00
5. díl Hry o trůny stejně jako třetí rozdělil fanoušky na ty, kteří si jen chtěli užít bitvu a CGI, a na ty, kteří seriál sledují od prvního dílu, možná četli i knihy a vůbec nechápou, proč byla celá bitva prošpikovaná tolika nesmysly. Kolika přesně? Ani tentokrát nebyl žádný problém najít jich 51.

Nový Star Wars film natočí tvůrci Hry o trůny David Benioff a D. B. Weiss

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 15.05.2019 - 12:00
Výkonný ředitel Disney Bob Iger oficiálně potvrdil, že nový film ze světa Star Wars, který přijde do kin v roce 2022, připraví tvůrci legendárního fantasy seriálu Hry o trůny David Benioff a D. B. Weiss.
Syndikovat obsah