Agregátor zdrojů

PODCAST: Skvělé komedie na Netflixu a HBO, které v červnu doporučujeme

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 04.06.2020 - 12:00
V novém podcastu jsme se původně chtěli zaměřit na všechno, co nás v červnu čeká. Ale nakonec vám to narveme do článků a našeho kalendáře a v podcastu si povídáme o těch nejlepších komediích, které v červnu zamířili nebo zamíří na Netflix a HBO. Zajímavých kousků je rozhodně dost.

10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v červnu

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 04.06.2020 - 12:00
Byť většině světových produkcí koronavirus sebral vítr z plachet, neznamená to, že bude nabídka HBO v červnu zcela nulová. Tradiční nabídku minisérií a již rozběhlých jistot jako Bludné kruhy či Miliardy doplňuje i slušná řádka nově dostupných filmů, převážně z loňského roku.

Za půl roku se Daredevil vrátí Marvelu. Ožije hrdina Netflixu jinde?

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 04.06.2020 - 12:00
Už to budou téměř dva roky od momentu, kdy se Netflix rozhodl zrušit Daredevila a další seriály od Marvelu. Nyní se práva vrátí samotnému komiksovému gigantu. Čekají nás velká oznámení?

Netflix přidává další české filmy. Mrkněte na 16 novinek z posledních dní

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 03.06.2020 - 12:00
Netflix je nadmíru spokojený s úspěchem českých filmů na své streamovací službě, a tak přidává další a další snímky, které kupuje od českých distributorů. Pojďme se podívat na poslední přírůstky do nabídky.

29 filmů, které jsou od 1. června nově dostupné na Netflixu

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 03.06.2020 - 12:00
Jako každý měsíc i počátkem června Netflix dorazil s tradičním nášupem nově přidaných filmů. Některé mají české titulky, některé bohužel nikoli, jedná se ale z velké části o filmy, které stojí za to si připomenout, anebo je konečně nakoukat.

23 nejlepších filmů, které jsou od května dostupné na HBO GO

FILMTORO | Filmtoro.cz - Út, 02.06.2020 - 12:00
Uhlídat si veškeré novinky na streamovacích službách je zatraceně těžké. Obzvlášť když se řada filmů objeví takřka nečekaně bez většího oznámení. Ale proto máte nás, abychom za vás udělali těžkou práci a našli pro vás ty nejzajímavější kousky, které se v květnu objevily na HBO GO.

Kinařům má skončit éra časové exkluzivity. Situace je neudržitelná

FILMTORO | Filmtoro.cz - Út, 02.06.2020 - 12:00
Americký analytik Robert Fishman tvrdí, že nynější devadesátidenní promítací období mezi kinopremiérou a uvedením online je nadále neudržitelné a kinaři o svou výlučnost s velkou pravděpodobností přijdou.

HBO oživí legendu. Nová verze Perryho Masona dorazí v červnu

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 01.06.2020 - 12:00
Právního zástupce Perryho Masona zná z jeho adaptací vícero generací. Nyní přichází nejnovější pokus, který nám ukáže origin slavného právníka a bojovníka proti bezpráví. A HBO zatím láká na hodně stylovou dobovku.

55 nejlepších filmů, které jsou od května dostupné na Netflixu

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 01.06.2020 - 12:00
V květnu se Netflix ohledně filmů rozhodně nedržel zkrátka a přinesl více než stovku nově přidaných kousků různé kvality. Nebudeme vás trápit indickými či africkými dramaty. Podíváme se na to nejzajímavější a nejlepší, co se na Netflixu za poslední měsíc objevilo.

RealD and Harkness Announce New Partnership on Precision White Technology (PWT)

DCinema Today News - Po, 01.06.2020 - 07:43
RealD and Harkness Screens today announce the widening availability of their Precision White Technology (PWT) screens. The revolutionary screens, which are produced in an exclusive partnership between the two companies, have a scientifically engineered surface technology that delivers incredible content in both 2D and 3D formats. This creates a smooth texture, precise image all from a screen which appears white. Now, for the first time, these incredible 1.4 and 2.0 gain PWT screens will be made available to all cinema operators globally.

20 nejlepších českých sci-fi filmů, na které nedáme dopustit

FILMTORO | Filmtoro.cz - Ne, 31.05.2020 - 12:00
V naší přehlídce nejlepších děl ze žánru sci-fi jsme tentokráte zabruslili do naší kinematografie a vybrali pro vás dvacítku těch nejlepších celovečeráků. Co naplat, že se většinou jedná o komedie, následující snímky totiž ukazují, že i čeští filmaři se v žánru sci-fi neztratí!

Poslední hlášení! Známe filmy a seriály, které za pár dní zmizí z Netflixu

FILMTORO | Filmtoro.cz - Ne, 31.05.2020 - 12:00
Pokud jste jako my, rozhodně nestíháte nakoukávat vše, co se na Netflixu objeví a řadu filmů a seriálů odkládáte. Jenže pozor, z Netflixu koncem května a během června řada titulů zmizí. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější.

Online odstartoval globální filmový festival We Are One. Potrvá 10 dnů

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 29.05.2020 - 12:00
21 filmových festivalů spojilo síly a na YouTube v rámci 10 dní vynahrazuje zrušení řady festivalů v důsledku koronaviru jednou velkou globální akcí. A nechybí ani česká troška do mlýna v podobě české klasiky a výtečného českého kraťasu Ondřeje Hudečka.

Bizarní Cats a dalších 9 novinek, které musíte vidět o víkendu

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 29.05.2020 - 12:00
Poslední květnový víkend je tady a rozhodně je o co stát. Netflix dorazil s novým sitcomem se Stevem Carellem a sci-fi Ledová archa. HBO vyrukovala s povedenou vztahovkou z HBO Max a pak je tu opravdu divný muzikál Cats a další novinky.

4 sportovní dokumenty na Netflixu, které musí vidět každý fanoušek sportu

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 28.05.2020 - 12:00
Fanoušci sportu v posledních týdnech nemají mnoho důvodů k radosti. Fotbal se začal hrát až před pár dny, hokejová extraliga je předčasně ukončená a ani jiné akce se kvůli koronaviru nekonají, nebo jsou omezeny. Tak proč si neužít sportovní drama před televizí.

Exkluzivní seriály HBO Max dorazí k nám. České HBO pořady přebírá

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 28.05.2020 - 12:00
Co jsme tak trochu tušili, se nakonec opravdu potvrzuje. Ačkoli nová streamovací služba HBO Max svou expanzi chystá až na příští rok a k nám možná vůbec nedorazí, diváci o exkluzivní nové seriály nepřijdou. Již nyní je začala přebírat česká pobočka HBO, která je uvede na HBO GO.

První reakce: V Jednotkách vesmírného nasazení od Netflixu baví pouze herci

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 28.05.2020 - 12:00
V americkém tisku již vyšly první reakce na nový a mnohými očekávaný sitcom Steva Carella Jednotky vesmírného nasazení. Bude z něj stejná klasika jako se stala z Kanclu, nebo seriál zůstal za očekáváním?

PODCAST: Vše, co víme o 2. řada Mandaloriana a dalších Star Wars seriálech

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 27.05.2020 - 12:00
Skywalker sága je sice u konce, Disney se však hodlá dále soustředit na seriály z prostředí Star Wars. Tentokrát jsme se opravdu vydatně ponořili do světa Mandaloriana, u kterého již známe budoucí směřování příběhu. A také jsme mrkli na další chystané projekty, které jsou na obzoru.

40 nejlepších sci-fi filmů, které jsou aktuálně dostupné na Netflixu

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 27.05.2020 - 12:00
Netflix v posledních týdnech pravidelně přináší nové zásoby zakoupených sci-fi filmů. A protože se jedná většinou o slušné hity, řekli jsme si, že vám ty nejlepší naservírujeme v jednom velkém článku, abyste nemuseli zmateně brouzdat přímo streamovací službou.

Temné sci-fi Dark se loučí. Netflix v novém traileru oznámil datum premiéry

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 27.05.2020 - 12:00
Netflix se loučí s jedním z jeho nejpopulárnějších neanglicky mluvených seriálů, temným dramatem o cestování časem Dark. Tato německá depka doputuje stylově 27. června, tedy v den apokalypsy, která se v odehrála v seriálu.
Syndikovat obsah