Agregátor zdrojů

Shrnutí všech novinek o Apple TV, Apple TV Channels a Apple TV+

FILMTORO | Filmtoro.cz - 0 sekund zpět
Apple včera na velmi očekávané Keynote představil své služby, kterými chce vstoupit do přímého boje s Netflixem, HBO a dalšími. Po našem komentovaném livestream jsme shrnuli ty nejdůležitější věci do jednoho článku. Ukážeme vám, jaké rozdíly jsou mezi jednotlivými novinkami a které nové seriály Apple chystá.

SLEDUJTE ŽIVĚ: Představení nové online video služby Apple

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 25.03.2019 - 12:00
Dnes v 18:00 startuje v sídle společnosti Apple dlouho očekavaná prezentace, kde se má představit nová videoslužba, která má konkurovat Netflixu a dalším streamingovým webům. Proto jsme tu, abychom vám v živém přenosu komentovali všechny novinky, které tu budou představeny.

10 nových českých dokumentů, které musíte vidět

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 25.03.2019 - 12:00
Když se řekne český dokument, většina diváků si vzpomene na jméno jeho čelní představitelky Heleny Třeštíkové. Zajímavá je nicméně i generace mladších filmařů, kteří mají talent najít a dobře zpracovat velmi zajímavá témata.

Cinema 21 Increases Investment in Christie RealLaser Technology

DCinema Today News - Po, 25.03.2019 - 01:00
Christie® is pleased to announce that Cinema 21, the largest movie theater chain in Indonesia, is expanding its fleet of RGB pure laser cinema projectors by acquiring a further 100 units of Christie’s next-generation cinema projectors featuring Christie RealLaser™ illumination.

10 nejdrsnějších rolí Clinta Eastwooda

FILMTORO | Filmtoro.cz - Ne, 24.03.2019 - 12:00
V krimi thrilleru Pašerák se Clint Eastwood opět vrhá před i za kameru, aby předvedl, že ve svých 88 letech nepatří do starého železa a stále dokáže vystřihnout hrdinu drsnějšího než šmirglpapír. Pojďme se společně ohlédnout za jeho nejlepšími rolemi celuloidových drsňáků.

Cinema Support Company, INDY Cinema Group, Expand into US

DCinema Today News - Ne, 24.03.2019 - 01:00
Cinema support company INDY Cinema Group (INDY) have announced they’ll be entering the US two years ahead of schedule. Officially launching on April 1st at CinemaCon, they’ll be partnering with independent cinemas in Florida, Virginia and North Carolina.

V pondělí představí Apple svojí novou online službu, má se Netflix bát?

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 22.03.2019 - 12:00
To, o čem se dlouho spekulovalo, bude v pondělí 25. března zdá se konečně oficiální - Apple představí svojí online službu, která bývá komentátory popisována jako “zabiják Netflixu”. Je to ale skutečně věrný popis? Nebude služba nakonec něco jiného? Podívali jsme se na to, co zatím víme.

Kde vidět online všechny filmy nominované na Českého lva?

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 22.03.2019 - 12:00
Již tuto sobotu se budou rozdávat ocenění pro nejlepší české tituly loňského roku. Ať už vyhraje Akademií favorizovaný Toman nebo kritiky ceněný Všechno bude, vy si můžete udělat svojí vlastní představu a pustit si naprostou většinu nominovaných online. Vytvořili jsme pro vás přehled, kde a za kolik je můžete vidět online.

Hra o trůny: 5 scén, které herci nechtěli točit

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 22.03.2019 - 12:00
Nazvat to celé divokou jízdou by možná bylo příliš skromné. Pokud sledujete Hru o trůny od začátku, moc dobře víte, že vaše oblíbené postavy mohou kdykoliv zemřít. Chladnokrevným násilím, krví a utrpením tento silně návykový seriál rozhodně nešetří, takže je někdy obtížné jen to celé sledovat. A nyní si představte, jak zábavné musí být některé tyto pro diváky traumatizující scény točit. Pojďme se podívat na scény, jejichž natáčení se herci buď obávali, nebo se jich odmítali účastnit.

Netflix nabídne dokument Our Planet, který míří na laťku Zázračné/Modré planety

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 21.03.2019 - 12:00
Líbezná hudba, nezaměnitelný erudovaný hlas Sira Davida Attenborougha a dechberoucí záběry přírody a tvorů, kteří ji obývají. Řeč není o Zázračné planetě ani Modré planetě. Ve šlépějích veleúspěšných dokumentárních cyklů BBC se nyní vydává Netflix. Nacvičte si otevřená úst a rozšířené zorničky, tohle bude opět velkolepé!

10 filmů, které musíte vidět na Febiofestu

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 21.03.2019 - 12:00
Pražský filmový festival Febiofest začíná již 21. března a při letmém pohledu na košatý program je jasné, že nelze z nekonečného nášupu filmů vidět všechny. Od toho jsme tu ale my, abychom vám doporučili alespoň desítku „must see“ filmů, které není radno v kině minout.

Obchod století dokončen, Disney už plně vlastní Fox

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 21.03.2019 - 12:00
Dnes se oficiálně uzavírá prodej studia 20th Century Fox do náruče konkurenčního Disney. Co tato obří filmová transakce znamená? Proč trvalo rok a čtvrt ji schválit? Jak změní poměry na trhu? A co se změní pro běžného diváka? Nabízíme odpovědi na nejpalčivější otázky.

Eclair Remasters Hans Petter Molan’s “Cold Pursuit” in HDR for Spain’s First Onyx Cinema LED Screen

DCinema Today News - Čt, 21.03.2019 - 07:59
Eclair, a leader in content services for the motion picture and television industries (Ymagis Group – ISIN: FR0011471291, MAGIS, PEA-PME, TECH 40), today announced its HDR remastering of the Spanish version of Hans Petter Moland’s “Cold Pursuit” (StudioCanal, Mas Films, Paradox Films), the second feature film color graded and mastered at 300 nits for Onyx Cinema LED screens through its EclairColor HDR technology.

Clarus XC Continues to Provide Superior Movie-Going Experiences at CinemaCon 2019

DCinema Today News - Čt, 21.03.2019 - 01:00
Harkness Screens the world’s leading screen technology company and thought-leaders in on-screen brightness is delighted to confirm that Clarus XC technology will be the screen of choice for 2D and 3D theatrical presentations during Cinemacon 2019, for the sixth successive year.

3. řada Stranger Things postaví omladinu před nové příšery a hrozby

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 20.03.2019 - 12:00
Netflix se dnes rozhodl zpříjemnit nám druhou polovinu týdne plnohodnotným trailerem pro 3. řadu Stranger Things, na kterou už fandové čekají nepříjemně dlouho. Prý se to čekání ale vyplatí, tak co tam máme? Winona Ryder vypadá vystrašeně, všude létají blesky, podezřelý chlápek v obleku přednáší proslov a ta hrozivá příšera má asi 10 tisíc zubů.

Rocky jako životní odraz Sylvestera Stallonea

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 20.03.2019 - 12:00
Creed II je konečně dostupný online na Google Play a iTunes a ke konci měsíce se ho dočkáme i na DVD a Blu-ray. Pojďme se proto poohlédnout za celou sdílenou sérií Creeda a Rockyho a za tím, jak se v ní odráží život jejího duchovního otce.

CinemaNext Equips Les 7 Batignolles Cinema in Paris with its Sphera Premium Cinema Concept

DCinema Today News - St, 20.03.2019 - 07:32
CinemaNext, the European specialist in cinema exhibitor services (Ymagis Group – ISIN: FR0011471291, MAGIS, PEA-PME eligible), announces the successful launch of its Sphera premium cinema concept at the new Les 7 Batignolles cinema complex located in the 17th arrondissement in Paris. The cinema opened its doors on 12 December 2018 and boasts the second Sphera auditorium in Europe after that at Village Cinemas in The Mall Athens in Greece.

WEIN Cinema Brings World-Class JBL by HARMAN Cinema Audio to Asia’s Largest Cinema Complex

DCinema Today News - St, 20.03.2019 - 01:00
ACE Film and Television Equipment Co. recently outfitted WEIN Cinema, Asia’s largest cinema complex, with state-of-the-art JBL by HARMAN cinema audio systems in 34 separate theaters.

Vetřelec dostal k čtyřicátým narozeninám webový videoseriál

FILMTORO | Filmtoro.cz - Út, 19.03.2019 - 12:00
Protože je letos čtyřicáté výročí od uvedení prvního dílu z dosud poměrně rozrostlého vetřelčího univerza jdoucího napříč žánry i médii, dočkali se fanoušci sedmidílné digitální série Alien: Isolation, která adaptuje videohru z roku 2014.

10 filmů z Febiofestu, které můžete vidět online

FILMTORO | Filmtoro.cz - Út, 19.03.2019 - 12:00
26. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha Febiofest začíná již 21. března a v Praze i v regionech nabídne tradičně pestrou přehlídku současných i časem ozkoušených filmů ze všech koutů světa. I kdybyste vážně moc chtěli, všechny projekce ale nemůžete fyzicky stihnout. Od čehož je tu internet a naše oblíbené online služby.
Syndikovat obsah