Agregátor zdrojů

Dolby Laboratories And Cineplexx Bring Dolby Cinema Experience To Vienna For The First Time With Launch Of A New Dolby Cinema At Village Cinema Wien Mitte

DCinema Today News - Čt, 19.09.2019 - 09:32
Dolby Laboratories, Inc. (NYSE: DLB) and Cineplexx today announced the opening of the first Dolby Cinema in Vienna at the Village Cinema / Wien Mitte with the premiere of the new blockbuster movie Ad Astra. The collaboration with Dolby forms a part of Cineplexx’s modernization strategy as it  underlines its commitment to deliver the best possible cinema experience to its customers in Austria. A second Dolby Cinema site is also planned to open later in the year.

San Sebastián International Film Festival Has Signed NEC as Digital Cinema Projector Provider Digital Cinema Projector Provider

DCinema Today News - Čt, 19.09.2019 - 09:00
NEC Display Solutions Europe today announced it has been selected by the San Sebastián International Film Festival (SSIFF) to be its digital cinema projectors supplier. Working with Kelonik, a leading integrator specialising in cinema projectors and sounds for cinemas, NEC’s projectors will be used at this year’s event taking place from 20 to 28 September 2019.

Lido Cinema Upgrades to 7.1 Surround Sound System with JBL 7 Series Studio Monitors

DCinema Today News - Čt, 19.09.2019 - 01:00
To create a more immersive movie-going experience for audiences, Avid Automation and JPRO recently upgraded the legendary Lido Cinema with a cutting-edge JBL by HARMAN surround sound system with 7 Series reference monitors.

Rambo vs. Amerika: Jak šel čas se stěžejní akční ságou Sylvestera Stallona

FILMTORO | Filmtoro.cz - Út, 17.09.2019 - 12:00
Tento týden vstupuje do kin již pátá část série o vietnamském veteránovi Johnu Rambovi. A stejně jako v předchozích filmech, i tentokrát si Sylvester Stallone posvítil na problémy americké politiky a společnosti. Podívejte se s námi, čím vším si Rambo prošel předtím, než (snad) konečně nalezl klid.

Nabarvené ptáče bude za Česko bojovat o Oscary. Má šanci dostat nominaci?

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 16.09.2019 - 12:00
Nový film Václava Marhoula, který nyní můžete konečně vidět i v českých kinech, se bude bít s ostatními zahraničními snímky o Oscara za nejlepší cizojazyčný film.

Kde jinde můžete vidět hlavní hvězdu komedie Přes prsty?

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 16.09.2019 - 12:00
V kinech stále frčí Kolečkova sportovní komedie Přes prsty, ve které si hlavní roli zahrála sympatická herečka Petra Hřebíčková. Vybrali jsme proto sedmičku projektů, ve kterých se objevila a jsou v našich končinách online. Který máte nejraději?

Kde jinde můžete vidět hlavní hvězdu komedie Přes prsty?

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 16.09.2019 - 12:00
V kinech stále frčí Kolečkova sportovní komedie Přes prsty, ve které si hlavní roli zahrála sympatická herečka Petra Hřebíčková. Vybrali jsme proto sedmičku projektů, ve kterých se objevila a jsou v našich končinách online. Který máte nejraději?

Kingovský Castle Rock má první trailer i datum premiéry druhé řady

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 16.09.2019 - 12:00
Loňský hororový seriálový objev Castle Rock, který sice nevznikl na motivy žádné knihy Stephena Kinga, ale je prošpikován odkazy k jeho dílům, a oproti mnoha jiným adaptacím má onu "kingovskou" atmosféru, se zanedlouho představí s druhou řadou.

Dolby and United Cinema Chain to Bring First Dolby Cinema to Russia

DCinema Today News - Po, 16.09.2019 - 07:51
Dolby Laboratories, Inc. (NYSE: DLB) and The United Cinema Chain “Kino OKKO” (Cinema Park & Formula Kino) have entered into an agreement for the first deployment of Dolby Cinema in Russia.

10 nejlepších filmů Sylvestera Stallona, které vás nachystají na nového Ramba

FILMTORO | Filmtoro.cz - Ne, 15.09.2019 - 12:00
Poslední kapitola Rambovy ságy pomalu přichází do kin, proto jsme si pro vás připravili desítku nejlepších filmů legendárního Slye Stallona, abyste se mohli na jatka na americko-mexické hranici adekvátně připravit.

HBO zveřejnilo datum premiéry očekávané fantasy His Dark Materials

FILMTORO | Filmtoro.cz - Ne, 15.09.2019 - 12:00
Pár dní po oznámeném datu premiéry komiksových Watchmenů se kabelová televize HBO spolu s veřejnoprávní britskou BBC rozhodli zveřejnit i den, kdy do světa vypustí první díl své vysoce očekávané fantasy His Dark Materials.

Komedie roku? Vlastníci jsou v traileru tak trefní, že se nejde nesmát

FILMTORO | Filmtoro.cz - So, 14.09.2019 - 12:00
Filmový debut divadelního herce a režiséra Jiřího Havelky nás uvrhne doprostřed domovní schůze, která jako obvykle vyeskaluje způsobem, který řada z nás velmi dobře zná. A humor upoutávce rozhodně nechybí.

Nová Godzilla, Karikova Trhlina a další novinky, které byste neměli minout

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 13.09.2019 - 12:00
V tradičních tipech na víkendové pokoukání se tentokrát podíváme do všech koutů streamovacího světa. Můžete dohnat kriminální novinku ČT Sever s Jirkou Mádlem, pustit špionážní pecku s Boratem The Spy, anebo vsadit na satiru hudebního průmyslu Vox Lux či kolosální Godzillu: Krále Monster!

HBO chystá druhý prequel Hry o trůny, prozkoumá rod Targaryenů

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 13.09.2019 - 12:00
Zaklínač, LOTR, Carnival Row nebo His Dark Materials mají políčeno na fantasy korunu Hry o trůny. HBO ale také nezpomaluje, právě naopak. Do produkce míří druhý prequel a tenhle bude mít draky – hodně draků.

Exkluzivně: Testujeme Disney+ 2 měsíce před startem a máme komplet nabídku!

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 13.09.2019 - 12:00
Jednou z výhod přesídlení Filmtora dočasně do Nizozemí je i možnost být blíže všem velkým událostem. Nizozemí je totiž jednou ze třech zemí, kde bude 12. listopadu spuštěna služba Disney+. A včera byla dokonce pro místní otevřena testovací verze. Podívali jsme se podrobně dovnitř a přinášíme seznam všech titulů, které jsme tam objevili.

Avengers 5: Jak překonat megahit Endgame? Máme deset nápadů

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 12.09.2019 - 12:00
Marvelovská mánie pokračuje a Kevin Feige se svým týmem na D23 uveřejnil informace o premiérách nových seriálů i snímků ze čtvrté fáze. Mezi nimi ale kromě Eternals není žádná týmovka. Chystá se vůbec další díl Avengers? Pokud ano, sepsali jsme několik bodů, které by v nich neměly chybět.

POTVRZENO: Zaklínač dorazí až krátce před Vánocemi

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 12.09.2019 - 12:00
Oficiální a verifikovaný účet nizozemské odnože Netflixu sdílel v nyní již smazaném postu počet „bezesných“ nocí, které budou muset fanoušci do premiéry Zaklínače přetrpět. Dost možná nechtěně tak ukončil měsíce až roky trvající spekulace o datu vydání seriálu.

PODCAST: 5 podzimních hitů na Netflixu a ohlédnutí za 13 Reasons Why

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 11.09.2019 - 12:00
Filmtoro podcast úspěšně pokračuje a v nejnovějším vydání rozebíráme nejen třetí řadu 13 Reasons Why a seriálový hit jako celek, ale mrkneme i na nejočekávanější pecky Netflixu, které nás na podzim čekají.

Apple TV+: Všechny filmy a seriály, které budeme sledovat od 1. listopadu

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 11.09.2019 - 12:00
Apple na svém zářijovém Keynote představil nejen nové telefony, ale hlavně startovní nabídku své chystané služby Apple TV+. Pojďme se na ni blíže podívat.

Netflixovský Zaklínač nabral posilu ze Hry o trůny i Star Wars

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 11.09.2019 - 12:00
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak tvůrci fantasy filmů a seriálu dosahují magického nádechu krajiny i jednotlivých lokací? Mnohdy za to můžou neopěvovaní a zřídkakdy zmiňovaní hrdinové, kterým se říká scénografové. A tvůrcům Zaklínače se jednoho scénografa s působivou praxí podařilo ulovit.
Syndikovat obsah