Agregátor zdrojů

6 Underground, Tarantino a další novinky, které musíte vidět o víkendu

FILMTORO | Filmtoro.cz - 26 min 39 sek zpět
Milovníci akčních filmů se konečně dočkali. Na Netflix dorazila novinka Michaela Baye 6 Underground - Tajné operace. Nezůstalo však jen u explozí. Online je k dostání například i Quentin Tarantino se svým Tenkrát v Hollywoodu a spousta dalších zajímavých filmů.

Bitvy, vtipy a princezna: Netflix odhalil finální trailer Zaklínače!

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 12.12.2019 - 12:00
Do premiéry dlouho očekávaného fantasy zbývá už jen několik dní a Netflix se konečně vytasil s finálním trailerem, který má na sledování Zaklínače zlákat i poslední nevěřící. A prozrazuje se už téměř celý děj.

10 nejlepších filmů, které jsme v roce 2019 viděli v kině

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 12.12.2019 - 12:00
Rok 2019 se pomalu chýlí ke konci a v našem seriálu nejlepších filmů a seriálů jsme si tentokráte posvítili na snímky, které byly k vidění v domácích kinech. Zda do žebříčku pronikne i Vzestup Skywalkera zatím nevíme, prozatím to ale vidíme takto.

Netflix je spokojený. Mafiánský Irčan vykazuje vysoká čísla sledovanosti

FILMTORO | Filmtoro.cz - Čt, 12.12.2019 - 12:00
Mnoho odborníků předpokládalo, že pro Netflix bude Irčan především výstavním projektem pro sběr cen a zvyšováním prestiže, u kterého nebude sledovanost tak vysoká. To se ale nepotvrdilo, protože podle agentury Nielsen snímek vidělo v prvních pěti dnech 17.1 milionů amerických domácností.

B&B and MX4D Open First 4D Theatre in Dallas-Ft. Worth

DCinema Today News - Čt, 12.12.2019 - 01:00
B&B Theatres has opened its eighth MX4D theatre system in Wylie, TX, a growing Northeast suburb of Dallas. The Wylie Theatre already features Marquee Suites®, PLF GRAND SCREEN®, Lyric, and screenPLAY! auditoriums. The first film to play in the newly added MX4D Motion Experience auditorium is Sony's Jumanji the Next Level, followed by the imminent engagement of Disney's Star Wars: The Rise of Skywalker.

PODCAST: Velké zhodnocení nové podoby streamovací služby Aerovod

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 11.12.2019 - 12:00
Streamovací služby nejsou jen velcí hráči jako Amazon, HBO, Netflix či Disney Plus. Zapomínat bychom neměli ani na lokální hráče. Mezi ty nejzajímavější se řadí Aerovod, za nímž stojí distribuční společnost Aerofilms. V uplynulých týdnech jsme ji měli možnost testovat a jsme nadmíru spokojení.

Podívejte se na přehled 44 filmů, které překonaly miliardové tržby

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 11.12.2019 - 12:00
Vzestup Skywalkera brzy vstoupí do kin a jedná se o posledního letošního favorita v cestě za miliardovými tržbami. Podívejte se na 44 filmů, které do klubu milardářů prozatím patří.

Mandalorian překonal Stranger Things a je nejžádanějším seriálem na světě

FILMTORO | Filmtoro.cz - St, 11.12.2019 - 12:00
Jen tři týdny po spuštění streamingové služby Disney Plus se její nejočekávanější seriál The Mandalorian stal nejen nejsledovanějším seriálem v USA, ale také nejžádanějším napříč celým světem. Seriál je podle Parrot Analytics nejvyhledávanější napříč všemi platformami a překonal veškerou konkurenci.

Christie RGB RealLaser technology and Vive Audio complete Southern Theatres’ GPX luxury renovation

DCinema Today News - St, 11.12.2019 - 09:34
VSS-Southern Theatres, LLC has undertaken a complete renovation of the former Grand Theatre with the recently opened Amstar Cinemas 18 Four Seasons Station in Greensboro, NC.  With 18 screens, 12 of which were newly renovated, the complex features a state-of-the-art Grand Premium Experience (GPX®) Auditorium offering the ultimate movie-watching experience, using a Christie® CP4330- RGB cinema projector, with RealLaser™ RGB pure laser illumination technology and Christie Vive Audio™ delivering powerful Dolby Atmos® sound.

10 nejlepších online filmů roku 2019

FILMTORO | Filmtoro.cz - Út, 10.12.2019 - 12:00
Nejlepší české filmy jsme si již proklepli. A než se podíváme na to nejlepší z kin, pojďme se vrhnout do online světa, kde letos neskutečně vládl především Netflix. Toto je 10 online filmů, které nemůžeme dostat z hlavy a maximálně je doporučujeme vidět.

Klenot Amazonu seriál The Boys láká na druhou řadu velkou porcí brutality

FILMTORO | Filmtoro.cz - Út, 10.12.2019 - 12:00
Superhrdinský seriál The Boys patřící společnosti Amazon, jenž je k dispozici skrze její platformu Prime Video, nepochybně patřil na seriálové scéně k největším překvapením letošního roku. Autoři nás tak prvním teaserem obsahujícím litry krve lákají na druhou řadu.

Cinépolis Chooses Christie RGB Pure Laser Projectors for New Pejaten Village Multiplex in Indonesia

DCinema Today News - Út, 10.12.2019 - 01:00
Christie® is pleased to announce that Cinépolis, the world’s second largest cinema chain based on admissions, has chosen Christie’s next-generation laser cinema projectors, featuring RealLaser™ illumination technology, to power its theater screens at Pejaten Village.

Netflix boduje v nominacích na Zlaté glóby Irčanem i Manželskou historií

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 09.12.2019 - 12:00
Nebýt Netflixu, neměli bychom na co koukat a kritici dávat do nominací. Alespoň takový je výstup z nominací na Zlaté glóby, kde velmi silně rezonuje Netflix hned s několika tituly. Zaujaly filmy Irčan, Manželská historie i Dva papežové. A ani v seriálech se Netflix neztratil.

10 nejsledovanějších listopadových filmů na HBO GO

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 09.12.2019 - 12:00
Po seriálech se podívejme i na nejsledovanější listopadové snímky na HBO GO. Žebříček je tentokráte plný nejrůznějších žánrů, najdete mezi filmy svého favorita?

Watchmen: Nejpopulárnější nový seriál HBO i nadále posiluje sledovanost

FILMTORO | Filmtoro.cz - Po, 09.12.2019 - 12:00
Pokračování příběhů Alana Moorea a jeho aktualizace pro dnešní dobu si po kritické chvále nadále udržuje i skvělá čísla sledovanosti. Šeptanda mezi přáteli i na sociálních sítích o jeho kvalitách navíc jeho rating ještě posiluje.

JBL Professional Announces New DSi 2.0 Series Cinema Amplifiers

DCinema Today News - Po, 09.12.2019 - 01:00
JBL Professional today announced new JBL DSi 2.0 Series cinema amplifiers, offering class-leading power output, state-of-the-art DSP and advanced networking capabilities for the entire range of JBL cinema loudspeakers

RECENZE: Je horor Ve vysoké trávě povedenou adaptací Stephena Kinga?

FILMTORO | Filmtoro.cz - Ne, 08.12.2019 - 12:00
Režisér kultovního sci-fi hororu Kostka natočil novou adaptaci povídky Stephena Kinga. Vytvořil atmosférickou chuťovku, nebo jen další průměrnou kingovku, na kterou brzy zapomenete?

10 novějších vánočních filmů, pokud už vás omrzely Tři oříšky pro Popelku

FILMTORO | Filmtoro.cz - Ne, 08.12.2019 - 12:00
Vánoce se pomalu blíží a s nimi i hodiny strávené před televizní obrazovkou. Pokud vás ale už omrzely klasiky typu Tří oříšků pro Popelku, vyberte si z naší nabídky 10 hitů poslední doby s vánoční tematikou, které najdete online.

10 novinek, které musíte vidět o druhém adventním víkendu

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 06.12.2019 - 12:00
Máme před sebou další adventní víkend, což kromě dalšího marasmu s nákupy vánočních dárků znamená i pořádnou dávku filmů a seriálů. Tentokrát se opravdu zadařilo a především Netflix útočí na milovníky v podstatě všech žánrů a témat. Manželská historie nebo Filmy našeho dětství jsou povinnost!

Český Netflix má přes 200 dabovaných titulů, přibývají i licencované filmy

FILMTORO | Filmtoro.cz - Pá, 06.12.2019 - 12:00
Netflix, který nedávno oficiálně vstoupil do Česka, přidal na tempu a krom již obligátních titulků začal razantněji dodávat i dabingová znění nejen ke svým originálům, ale i k nakoupeným licenčním snímkům.
Syndikovat obsah