FILMTORO | Filmtoro.cz

Syndikovat obsah Filmtoro
Filmy online - co si dnes pustíte?
Aktualizace: 17 min 59 sek zpět

25+ filmových megahitů, které chystá HBO GO do konce roku

1 hodina 56 min zpět
Konec roku se blíží a nabídka filmů na HBO GO se pomalu rozrůstá o největší hity posledních let, mezi kterými nechybí nové disneyovky, ani klasické čarodějné příběhy. Vyberete si?

HBO chystá kouzelné Vánoce. V prosinci přinese ságu Harryho Pottera

Po, 18.11.2019 - 12:00
Máte chuť na potterovský maraton a nechce se vám platit za zapůjčení či koupi individuálních filmů na Apple TV či jiných službách? Vhod vám přijde nabídka HBO GO, která od 1. prosince přinese komplet filmů o Harry Potterovi.

5 důvodů, proč by vám neměl uniknout špionážní hit Bez vědomí

Po, 18.11.2019 - 12:00
Včera HBO vypustilo všech šest dílů minisérie Bez vědomí, jež reflektuje události roku 1989 pohledem ženské hrdinky. Přečtěte si naše důvody, proč byste tento seriál neměli minout.

Bez vědomí: Nejočekávanější seriál roku chce být českým Černobylem

Ne, 17.11.2019 - 12:00
S oslavami 17. listopadu startuje i nová minisérie HBO, která nahlíží značně pragmaticky na Sametovou revoluci.

10 filmů a seriálů, kterými si připomenete výročí pádu komunismu

Ne, 17.11.2019 - 12:00
Dnes si připomínáme třicet let od pádu komunismu, proto jsme pro vás sestavili žebříček deseti snímků a seriálů, které se hodí na oslavu tohoto významného výročí.

10 novinek, které musíte stihnout před víkendovým protestem na Letné

Pá, 15.11.2019 - 12:00
O víkendu nás sice čekají oslavy Sametové revoluce a někteří se dokonce vydají na Letnou demonstrovat proti vládě současné. To ale neznamená, že byste měli o víkendu vynechat televizní zábavu. Máme pro vás jako obvykle deset tutovek, které vás jistojistě zabaví.

HBO Max pracuje na opětovném setkání Přátel

Pá, 15.11.2019 - 12:00
Všech šest hereckých hvězd velepopulárního sitcomového hitu Přátelé začalo nedávno vyjednávat o nabídce dalšího shledání před televizními kamerami, aby natočili mimořádný díl k 25. výročí odvysílání první řady. Objevit by se měl na nové streamovací službě HBO Max.

Disney Plus překonává očekávání. Po dvou dnech má 10 milionů předplatitelů

Čt, 14.11.2019 - 12:00
V Los Angeles začínají bouchat šampaňské, nová streamovací služba doslova pro celou rodinu totiž zlákala hned na úvod tolik předplatitelů, že překonává dalece stanovený plán.

Disney Plus jde proti konkurenci a nebude zveřejňovat čísla sledovanosti

Čt, 14.11.2019 - 12:00
Po letech mlčení se konečně podařilo udělat transparentnějším i přeborníka v bobříku mlčení, jakým byl Netflix. Nově příchozí Disney+ však od něj zatloukací taktiku zjevně přebralo a nebude veřejně informovat o tom, jak se jeho originální tvorbě - například očekávanému Mandalorianovi - daří.

Jaké filmy a seriály z HBO GO si nejvíce stahujeme?

Čt, 14.11.2019 - 12:00
HBO nedávno zpřístupnila možnost stahovaní na mobilní zařízení s operačním systémem Android, díky čemuž můžeme své oblíbené pořady sledovat i offline. Podívejme se, které z nich patří mezi deset nejstahovanějších.

PODCAST: Zakáže Netflix sdílení hesel a budeme sledovat filmy zrychleně?

St, 13.11.2019 - 12:00
Netflix v posledních týdnech prožívá krizi středního věku a začíná vymýšlet novinky, které začínají otravovat uživatele i výrobce obsahu. Podívali jsme se na ožehavé téma sdílení hesel ke streamovacím službám a probrali, co si myslíme o lidech, kteří si pouští filmy jinou než standardní rychlostí.

Nejabsurdnější výmluvy stahovačů a milovníků ilegálního sledování filmů

St, 13.11.2019 - 12:00
S koncem celé řady ilegálních streamovacích webů typu TopSerialy.to se opět vyrojila otázka, proč by měli diváci za televizní a filmový obsah platit. Prolezli jsme temná zákoutí internetů a našli nejabsurdnější výmluvy, proč lidé nechtějí za obsah platit.

Programový šéf Apple TV+ končí po neuspokojivém startu služby

St, 13.11.2019 - 12:00
I když Apple chvíli po ostrém vstupu své nové streamovací služby Apple TV+ schválil druhé řady svých čtyř seriálových taháků, vlažné recenze nakonec pravděpodobně rozhodly o tom, že programový ředitel Kim Rozenfeld po necelých dvou týdnech svou pozici opouští.

Disney+ má problém. Servery nezvládají nápor uživatelů

Út, 12.11.2019 - 12:00
Disney zdá se podcenil přípravu a ačkoli omezil spuštění své streamovací služby jen na pár vybraných zemí, nedokáže alespoň zatím zajistit adekvátní kvalitu přehrávání.

Disney Plus startuje v USA. Jak vypadá a kdy dorazí zabiják Netflixu k nám?

Út, 12.11.2019 - 12:00
V USA a Kanadě se dnes oficiálně spouští dlouho očekávaná a hlasitě ohlašovaná streamovací služba Disney+. O jejím testovacím provozu jsme již psali před pár týdny, pojďme se podívat blíže, co její spuštění znamená pro filmový a seriálový svět, zda má šanci porazit Netflix a kdy se jí dočkáme u nás.

Disney nahrává pirátům: Překoná Mandalorian rekordy ve stahování?

Po, 11.11.2019 - 12:00
Již zítra startuje nová (ano, další) streamovací služba Disney+, která přinese milované dětské pořady, marvelovky, Star Wars a pohádky na jednom místě. Jenže třeba novinku Mandalorian si mimo vyhraněné regiony nepustíte.

Malé detaily, které jste v novém traileru na Zaklínače přehlédli

Po, 11.11.2019 - 12:00
První plnohodnotný trailer k seriálu Zaklínač přinesl 120 sekund nových scén, záběrů a detailů, které mají fanoušky navnadit na prosincovou předvánoční premiéru, která tady bude rychleji, než stihnete říct "ještě nemám koupené žádné dárky". Které detaily vám při sledování ukázky pravděpodobně unikly?

Apple TV+ prodloužila čtyři seriály, uspěla však nová služba mezi diváky?

Ne, 10.11.2019 - 12:00
Společnosti Apple stačil pouhý týden, aby prodloužila hned čtyři ze svých uvedených seriálů. Nepřekvapivě se mezi ně zařadily největší hity, které jablíčkáři nejvíce promovali.

10 filmových a seriálových novinek, kterými se zabavíte o víkendu

Pá, 08.11.2019 - 12:00
Nevíte, co o víkendu se svým volným a smutně nenaplněným časem? Jako obvykle pro vás máme víkendové tipy a tentokrát si víceméně vystačíte jen s použitím Netflixu a HBO. Především druhá jmenovaná služba v posledních dnech vyrukovala se spoustou zajímavých titulů, které stojí za to vidět.

Streamovací společnosti vyráží do boje proti sdílení hesel

Pá, 08.11.2019 - 12:00
Kontrola přístupu předplatitelů ke streamovacím platformám a snaha zabránit neoprávněnému užívání dalším uživatelům prostřednictvím sdílení hesla, se stává novou prioritou streamovacích společností, které ještě donedávna tvrdily, že se o žádný problém nejedná.