FILMTORO | Filmtoro.cz

Syndikovat obsah Filmtoro
Filmy online - co si dnes pustíte?
Aktualizace: 49 týdnů 5 dnů zpět

ANKETA: Nejlepší adaptace knih Stephena Kinga

Čt, 07.09.2017 - 12:00
Do kin dnes míří hororové TO a zdá se že po nedávné kocovině jménem Temná věž by to mohla být po delší době povedená adaptace knihy jednoho z nejslavnějších hororových autorů všech dob. Stephen King se může chlubit množstvím filmových adaptací, kde nechybí úspěšná dramata (Shawshank), slavné horory (Shining), ale i mnoho nepovedených pokusů. Hlasujte, který se vám líbí nejvíce!

Které scény se nevešly do Strážců Galaxie 2?

St, 06.09.2017 - 12:00
Druhý díl comicsové jízdy Strážci Galaxie je už online a podobně jako v případě Wonder Woman máme pro vás nakouknutí do bonusů, vystřižených scén a legračních okamžiků z natáčení. A komu to bude málo, může si dát šílené propagační video od Davida Hasselhoffa!

V Česku je 15.000 filmů online!

Út, 05.09.2017 - 12:00
O víkendu jsme zaznamenali na Filmtoro pěkný milník. Pokud pečlivě sledujete naše počítadlo na hlavní stránce, tak jste si ho určitě už všimli také = počet filmů, seriálů a dokumentů u nás už překročil hranici 15.000. Pojďme se podívat, jak vypadá s nabídkou podrobněji.

10 zářijových novinek na Netflixu s českými titulky

Po, 04.09.2017 - 12:00
Český Netflix pokračuje ve svém obvyklém tempu cca 5-8 nových titulů s českými titulky. Za poslední dva měsíce tak přidal novinky hlavně ke starším filmům, které se nově objevily v nabídce Netflixu samotného. Nejsou mezi nimi žádné seriály, ale pokud máte nostalgickou chuť si pustit třeba Podfu(c)k nebo Rozum a cit, tak máte možnost.

Bonusová scéna z Wonder Woman nahrává Justice League

Po, 04.09.2017 - 12:00
Dnes vychází online nejúspěšnější film léta, comicsová pecka Wonder Woman. Na rozdíl od comicsových konkurentů neměla žádnou potitulkovou scénu, ale jedna zajímvá scéna se přeci jen do kino sestřihu nedostala. Vidět ji můžeme poprvé až během premiéry online. A mrkněte i na další videa, která jsme pro premiéru Wonder Woman přichystali.

VÍKENDOVÝ TIP: Narcos

So, 02.09.2017 - 12:00
Třetí sezóna Narcos je od včera na Netflixu. Zajímá vás, jak pokračuje boj proti drogovému kartelu poté, co zemřel Pablo Escobar? Deset nových epizod (bohužel bez českých titulků) vám ukáže, jak to probíhá.

Leni Krsová: Nechápu, proč ještě točí The Walking Dead

Pá, 01.09.2017 - 12:00
Nebaví vás už naše doporučení, co si pustit večer? Tak to zkusíme jinak. Budeme oslovovat populární lidi v online a ptát se jich na jejich filmový vkus a filmy, které doporučují. A do prvního rozhovoru jsme si pozvali Leni Krsovou alias Dataholku, která miluje Švédsko, Chirurgy a nechápe povyk okolo Hry o trůny a Živých mrtvých.

Amazon či Apple chtějí filmy online měsíc po kině

Čt, 31.08.2017 - 12:00
Relativně v tichosti se připravuje trojice velkých hráčů na start služby, kterými chtějí přilákat další zhýčkané fanoušky filmů. Už 30 dní po premiéře v kinech se film může objevit online na premiérové variantě iTunes nebo Amazon Video, a to za cenu, která odpovídá zhruba trojnásobku ceny lístku do kina.

15 seriálů, které sledovat místo Game of Thrones

St, 30.08.2017 - 12:00
Sedmá série Hry o trůny je za námi, poslední osmá nás čeká možná až za dva roky. Jak si zkrátit nekonečné čekání? Vybrali jsme patnáct nejlepších seriálů, které jsou Game of Thrones co nejvíce podobné.

Netflix slaví 20 let, co všechno dokázal?

Út, 29.08.2017 - 12:00
Dnes je to na den přesně, co byl založen Netflix, nejslavnější online videopůjčovna světa. Jaká byla jeho historie, kdy byl spuštěň pro zákazníky, kdy dosáhl na první milión předplatitelů, kdy začal nabízet filmy online a kdy zažil nejhorší chvíle? Máme kompletní shrnutí jeho nejdůležitějších milníků.

Nejlépe placení seriáloví herci současnosti

Po, 28.08.2017 - 12:00
Zlatý věk seriálů stále ještě trvá a tak se nelze divit, že se ve výrobě seriálů točí velké peníze. Nedávno jsme psali o tom, jak moc velké peníze se dávají do výroby, tentokrát se podíváme na to, kolik dostávají hlavní hvězdy. A na rozdíl od obvyklých žebříčku jen s hvězdami Big Bang Theory se podíváme i na platy herců nových seriálů od Netflixu či Amazonu a dostane se samozřejmě i na Game of Thrones.

VÍKENDOVÝ TIP: The Mist

So, 26.08.2017 - 12:00
Pamatujete na skvělou adaptaci románu Stephena Kinga Mlha, kde zůstane partička lidí uvězněná v supermarketu, zatímco okolo nich se rozprostírá podivná mlha plná vražených monster? Tak existuje i stejnojmenný seriál a na Netflixu ode dneška najdete celou sérii.

10 srpnových novinek na UPC

Pá, 25.08.2017 - 12:00
Videotéka MyPrime, kterou společnost UPC nabízí jako součást své interaktivní televizi Horizon, má zajímavé novinky. Podařilo se jí totiž získat smlouvu na starší filmy a seriály společnosti Universal, nově tedy v její nabídce naleznete novinky jako seriál Mr. Robot či klasiky jako Knight Rider, Apollo 13, Schindlerův seznam nebo Zjizvená tvář.

10 českých filmů, které musely do trezoru

Čt, 24.08.2017 - 12:00
21. srpna 1968 je datum, které se nesmazatelně zapsalo do naší historie. Ruská okupace a následná normalizace zastavily demokratické snahy naší republiky na další dvě desetiletí. Jedním z kroků normalizace bylo i seznam zakázaných filmů, které vznikly koncem 60. let a byly pro komunistický režim příliš "svobodné". Staly se z nich trezorové filmy a veřejnost je mohla znovu vidět až po roce 1989.

100 nejlepších komedií podle BBC

St, 23.08.2017 - 12:00
Britská televizní stanice oslovila 52 filmových kritiků, aby vytvořili nejlepší filmové komedie všech dob. Když jejich hlasy sečetla, vznikl z toho ultimátní žebříček filmů, kde nechybí čistokrevné komedie, ale i parodie, satiry či černý humor. Do stovky se probojoval také jediný český zástupce, ale jinak žebříček ovládly americké filmy. Tipnete si kdo vyhrál?

10 filmů, které musíte vidět zhulení

Út, 22.08.2017 - 12:00
Občas se najde snímek, který je záměrně na hraně vlastní demence či takové absurdity, že si někdy nejste jisti, jestli to dělá záměrně nebo prostě jen jeho scénáristi při psaní ve velkém šňupali drcený Ibalgin a zapíjeli to Alpou. Pokud nicméně máte hluboko do kapsy a potřebujete urychleně pozměnit kvalitativně své vědomí, tak jsme vám přinesli výběr deseti snímků, které účinkují lépe než intenzivní inhalace THC.

Bude finále Hry o trůny v roce 2018 nebo 2019?

Po, 21.08.2017 - 12:00
Do konce předposlední sedmé sezóny Game of Thrones zbývá po dnešním dílu už jen jedna epizoda a fanoušci budou nepochybně vyhlížet, jak boj o Železný trůn i osud Západozemě dopadne. I když se zatím pravidelně nová sezóna objevovala každý rok, pro tu poslední možná budeme počkat až roku 2019. Proč to tak je?

VÍKENDOVÝ TIP: The Defenders

So, 19.08.2017 - 12:00
Od včera už najdete na Netflixu všech osm dílů očekávané comicsové týmovky The Defenders, kde se spojují Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist. Na víkend ideální porce a jestli to stihnete, může si na závěr dát za odměnu nový trailer na Punishera.

30 nejlepších filmů na zlepšení nálady

Pá, 18.08.2017 - 12:00
Znáte to, když je vám fakt mizerně a nejradši ze všeho byste zalezli do postele. Na zlepšení nálady jsme vybrali ty nejlepší filmy - vzali jsme trochu romantiky, trochu komedie, trohu dobrodružství i trochu akce a hlavně vybrali spíše méně známé kousky.

ANKETA: Který film Jana Svěráka je nejlepší?

Čt, 17.08.2017 - 12:00
Dnes do kin vstupuje očekávaný hit Po strništi bos, kterým režisér Jan Svěrák a jeho otec scénárista Zdeněk Svěrák navazují na více než čtvrtstoletí starou Obecnou školu. Oba dva tvůrci za tu dobu společně vytvořili samé filmové legendy - Kolju, Vratné lahve nebo Tmavomodrý svět. Hlasujte, který z nich se vám líbí nejvíce.