FILMTORO | Filmtoro.cz

Syndikovat obsah Filmtoro
Filmy online - co si dnes pustíte?
Aktualizace: 3 min 28 sek zpět

Paráda! Druhý Borat už je online i v Česku!

Pá, 23.10.2020 - 12:00
Nebylo to stoprocentně jisté, ale nakonec jsme se přecejen dočkali. Ano, druhý Borat opravdu má díky Amazon Prime Video celosvětovou distribuci online, užít si ho tak můžete legálně i v Česku!

Streamingová služba Quibi končí. Investorům prodělala 2 miliardy dolarů

Pá, 23.10.2020 - 12:00
Teprve v dubnu spuštěná streamovací služba krátkých forem s názvem Quibi končí. Její majitelé se ji po neúspěšném startu snažili v poslední době prodat. To jim ale nevyšlo a platforma proto bude ukončena.

10 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Pá, 23.10.2020 - 12:00
Zatímco HBO se před posledním víkendem už pomalu chystá na nášup novinek, které dorazí na přelomu října a listopadu, Netflix pokračuje v plné palbě a nabízí návraty oblíbených seriálů a hned několik seriálových a filmových novinek. Pojďme se na ně podívat.

Nová streamovací služba Dramox chce být divadelním Netflixem

Čt, 22.10.2020 - 12:00
Fanoušci divadelních představení mohou jásat. Konečně totiž dostanou svou verzi Netflixu, která by je měla zabavit nejen na dlouhé podzimní večery. Streamovací služba Dramox hodlá nabídnout ta nejlepší představení tuzemských divadelníků.

Nová streamovací služba Dramox chce být divadelním Netflixem

Čt, 22.10.2020 - 12:00
Fanoušci divadelních představení mohou jásat. Konečně totiž dostanou svou verzi Netflixu, která by je měla zabavit nejen na dlouhé podzimní večery. Streamovací služba Dramox hodlá nabídnout ta nejlepší představení tuzemských divadelníků.

22 nejlepších hororů, které si můžete pustit na Netflixu s češtinou

Čt, 22.10.2020 - 12:00
Halloween i české Dušičky se nezadržitelně blíží a ačkoli horor aktuálně zažíváme i v běžném životě napříč celým rokem, přesto neuškodí užít si trochu strašení i na televizní obrazovce. Pokud se chcete příjemně bát, vybrali jsme pro vás ty nejlepší filmy na Netflixu s českou podporou.

Netflix vydal ukázku na poslední film Chadwicka Bosemana! Kdy ho uvidíme?

St, 21.10.2020 - 12:00
Filmové ztělesnění populárního komiksového hrdiny Black Panthera, charismatický herec Chadwick Boseman, ztvárnil svou poslední roli ve filmu Ma Rainey – matka blues od streamovací společnosti Netflix. Mrkněte na jeho ukázku.

Netflix za 3. čtvrtletí přidal méně předplatitelů, než se čekalo

St, 21.10.2020 - 12:00
Velmi očekávané výsledky Netflixu za uplynulé tři měsíce jsou venku a investoři jsou mírně zklamaní. Zatímco druhé čtvrtletí bylo z pohledu nárůstu rekordní, tentokrát se noví zákazníci moc nehrnuli. Na vině je podle všeho slabší letní sezóna.

Na Netflix nově dorazil komediální hit Přes prsty a 6 dalších českých filmů

St, 21.10.2020 - 12:00
Netflix po dvou týdnech pauzy přidává větší množství českých filmů. A opět spoléhá na to, co mu v minulosti fungovalo. Dostaneme komediální kinohit, několik oceňovaných snímků a dojde i na něco pro malé diváky a fanoušky dokumentů.

Festival Be2Can se od 21. října přesouvá online s VOD předplatným zdarma

Út, 20.10.2020 - 12:00
Tradiční přehlídka festivalových filmů z Benátek, Berlinale a Cannes byla po pěti dnech vládními nařízeními přerušena, záhy však nachází nový život. Distribuční společnost Film Europe totiž má plán B!

10 nejlepších seriálových novinek na HBO, které byste neměli přehlédnout

Út, 20.10.2020 - 12:00
Ačkoli na nás Netflix hrne jeden seriál za druhým, neměli bychom zapomínat, že vypečené novinky má v posledních týdnech a měsících i konkurenční HBO. Vlastně by se dalo říct, že co se týče vyrovnanosti kvality, zůstává HBO stále králem náročnějšího seriálového zážitku. Považte sami.

8 filmů, které vám ve svých trailerech záměrně lhaly, aby vás překvapily

Út, 20.10.2020 - 12:00
Není radno soudit film podle traileru. V zájmu nalákání co nejširší divácké skupiny vám můžou pěkně zalhat. Nebo třeba jen proto, aby vás pak film překvapil. Těchto osm filmů nalákalo své diváky na něco trochu jiného, než co jim pak daly, ať už to mělo lepší či horší efekt. Pozor na spoilery.

Ratchedová od Netflixu má rekordní sledovanost. Vyšlápne si i na Zaklínače?

Út, 20.10.2020 - 12:00
Seriálový psychologický thriller Ratchedová, prequel k oskarovému Přeletu nad kukaččím hnízdem, se stal netflixovským diváckým hitem. Koho nechal za sebou a na koho naopak nemá šanci dosáhnout?

Zůstaňte doma. Netflix do konce října doplní dalších 16 zahraničních filmů

Po, 19.10.2020 - 12:00
Zatímco většina streamovacích služeb si vystačí jen s pár novinkami měsíčně, Netflix neustále dupe do plných a hrne na nás nový obsah pod takovým tlakem, že už teď víme, že novinky z října budeme nakoukávat ještě na Vánoce. Na druhou stranu stejně sedíme doma, takže se to docela hodí.

HBO láká na návrat nejepičtější fantasy konce roku parádním trailerem

Po, 19.10.2020 - 12:00
Lyra Belaqua se vrací a opět bude bojovat proti proradnému Magisteriu. HBO představilo novou ukázku pro velkolepý návrat Jeho temných esencí, které mají jasný úkol - dokázat, že mají na to být nejvelkolepějším fantasy seriálem podzimu.

JCVD slaví 60 let! Které jeho největší hity si můžete pustit online?

Ne, 18.10.2020 - 12:00
Stallone, Schwarzenegger a nyní i legendární roznožkář JCVD míří do důchodového věku. Belgický bijec a držitel černého pásu v karate slaví 60. narozeniny a my si je hodláme připomenout tím nejlepším, co si z jeho filmografie můžeme dopřát legálně online. Pojďte zavzpomínat s námi

Ano! Netflix potají přidal 3 filmové novinky, na které nedáme dopustit

Ne, 18.10.2020 - 12:00
Sice nechápeme proč, ale Netflix řadu svých nových filmových nákupů vůbec neoznamuje. Ale to nevadí, protože není nic, co bychom nakonec nezjistili. Třeba jako výskyt třech novinek, které nám dělají vážně radost.

10 očekávaných seriálů, které se do konce října objeví na Netflixu

Ne, 18.10.2020 - 12:00
Říjen se sice přehoupl do své druhé poloviny, to ale neznamená, že bychom se na Netflixu měli dočkat už jen pár drobných novinek. Právě naopak. Netflix do nás nahustí hned 10 kousků, které rozhodně stojí za pozornost.

Ty bláho! Netflix chystá sci-fi pecku s DiCapriem a Meryl Streep!

Pá, 16.10.2020 - 12:00
Režiséru Adamu Mckayi se vydařil opravdu husarský kousek, když dokázal do své chystané sci-fi satiry chystané pro Netflix dostat zástup hollywoodských star jako Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence či Cate Blanchett. O čem vlastně snímek bude?

PODCAST: Budoucnost kin, lockdown č. 2 a podzimní hity Netflixu a spol.

Pá, 16.10.2020 - 12:00
Filmtoro Podcast je po několikatýdenní pauze zpátky a je rozhodně co probírat. Znovu se nám totiž zavřela kina, na krku máme další lockdown, kterému prý nemáme říkat lockdown, a také se na nás řítí celá řada podzimních novinek ze všech koutů streamingu.