Na Černém Mostě proběhne další ročník konference Cinema Czech

Jako každý rok, tak i letos se na dva dny sjedou čeští provozovatelé kin do multiplexu CineStar v Praze na Černém Mostě, aby se na vlastní oči a uši seznámili nejen s nejnovějšími technologickými trendy pro kina, ale i očekávanými filmovými tituly do konce tohoto roku. Na již čtvrtém ročníku konference Cinema Czech je čekají celkem dva dny nabité novinkami i praktickými ukázkami. Více v našem reportu...

V uplynulých ročnících byly k vidění hlavně nejrůznější druhy laserových projektorů, od modrého laseru s fosforovým filtrem, přes RB laser s fosforovým filtrem až po RGB  laserové projektory. Letos na diváky čeká další potenciální technologie pro kina. Velké Samsung ONYX LED stěny sestavené z panelů instalované místo projekčního plátna. A také zcela nový druh interaktivní audiovizuální zábavy - virtuální realita. Dvě otevřené otázky, zda-li se některá z těchto technologií etabluje i kinech a samozřejmě, jestli i v těch českých.

 To a ještě více se dozvíte v úterý 19. a ve středu 20. března 2019. Sledujte web akce, kde se začne objevovat podorobnější program, ale zároveň se zde můžete akreditovat, což je primární podmínka vstupu.

Odkaz na webové stránky s akreditací naleznete zde...