Webinář "Virtuální kino"

 Na jaře byli organizátoři nuceni kvůli první vlně pandemie Covidu-19 zrušit pravidelný dvoudenní seminář "Cinema Czech" a uspořádání podobného setkání je zatím v nedohlednu. Proto se 25. listopadu od 14 hodin odehraje alespoň malý odpolední online webinář s názvem "Virtuální kino". A ve webináři zazní otázky důležité pro současnou dobu. Jak efektivně dezinfikovat kina. Jakou lze získat podporu ze strany státních institucí. Jak udržovat digitální projekční techniku v době odstávky. A ještě další témata. Více v našem článku...

Webinář pořádá společnost AV MEDIA, která zároveň tak představí svůj nový produkt virtuálního studia, jenž nově nabízí pořádání online webinářů, prezentací, ale třeba i výstav pro ostatní subjekty z nerůznějších oborů.

Druhým pořadatelem webináře "Virtuální kino" je Asociace provozovatelů kin.

Kromě prvních třech tématů uvedených v perexu článku se představí nové řady cenově dostupných RGB laserových projektorů a dalších novinek. A konečně se dozvíme jméno nového výrobce projektorů ve standardu DCI. Koncem dubna zcela ukončila výrobu svých velkých projektorů včetně DCI společnost Sony a zbyla po ní menší díra na trhu. Tak se necháme překvapit, kdo ji zacelí.

Pozvánku včetně registrace, která je na webinář zdarma, naleznete po kliknutí na tento odkaz...

autor: Ondřej Beck

zdroj perexového obrázku: avmedia.cz