Ukažte lásku ke kinu dárkem, který má smysl

Kino, to nejsou jen sedačky a promítačka, ale hlavně společné zážitky, které spousta z nás nosí v srdci. Pražská kina Aero, Bio Oko a Světozor proto společně vytvořila optimistickou kolekci triček, hrnků a tašek, díky které si připomenete, že i když je v sálech na chvíli zhasnuto, je na co se těšit. Důležitou součástí edice je prodej předplacených kinokaret na návštěvu těchto kin v dárkovém balení.

„V době spousty víceméně negativních zpráv, které se týkají i budoucnosti kin, chceme ukázat ze strany kinařů, že my kinu věříme. Budeme rádi, když se k nám naši fanoušci připojí a dají spolu s námi všem vědět, že se do kina těší,“ říká Vojtěch Marek, dramaturg kina Světozor a jeden z iniciátorů kolekce.


Chcete-li limitovanou kolekci „Já ♥ kino“ nadělit někomu letos pod stromeček, objednávejte do 3. prosince. Triček, hrnků a tašek totiž kina vyrobí přesný počet podle toho, kolik je vás kinofilů. Voucher na nabitou kinokartu, nebo do videotéky Aerovod si můžete koupit kdykoliv bez omezení.  Navštivte obchod.mojekino.cz.


Pokud si vyberete balíček s nabitou kinokartou, nebo kinokartu samotnou, předplatíte si návštěvu právě sálů kin Aero, Bio Oko a Světozor, platí ale i ve spřátelených kinech Bio Central v Hradci Králové a Univerzitním kině Scala v Brně.

Kolekce Miluju kino: triko 500 Kč, hrnek 350 Kč, taška 450 Kč.

Patří kino také do vašeho života? Řekněte to dárkem, co udělá radost dvakrát. Jednou každému správnému kinofilovi a podruhé našim kinům, které tak podpoříte. Rozbouřená doba si žádá nějaké jistoty. Dejme společně najevo, že tou naší je právě kino.

Zdroj: tisková zpráva Aerofilms