Luxusní V-Tower nabízí svým obyvatelům vlastní DCI kino s Dolby ATMOS

V Praze máme od konce minulého roku zprovozněn sedmý sál se zvukovým formátem Dolby ATMOS, avšak naprostá většina řadových smrtelníků se do něj nikdy nepodívá. Je totiž součástí klubové a relaxační zóny luxusního bytového domu V-Tower v Praze na Pankráci a je určen výhradně pro obyvatele tohoto domu.

Jde o malý sál s kapacitou pouhých jedenácti luxusních sedaček. Integrátor, společnost AV  MEDIA, jej vybavila projekčním setem ve standardu DCI, projektorem Barco DP2K-6E s integrovaným mediablokem Dolby IMS-3000, který kromě kinoserveru zároveň funguje jako audio procesor s plnou podporou formátu Dolby ATMOS. A tento 3D zvukový formát je v malém sálu samozřejmě k dispozici. K instalaci byly použity koncové zesilovače Crown a reprosoustavy Mag. K dispozici je i obrazový systém 3D  na bázi aktivních brýlí XpanD.

Projekční set nabízí kromě standardu DCI i možnost sledování videí z Youtube, Apple TV, Netflixu či ke sledování živých přenosů, například sportovních utkání.

Provozovatel má již uzavřené smlouvy se všemy velkými českými distributory a premiérové tituly zde již z DCP hraje za fixní poplatky.

Kromě kinosálu najdeme na klubovém patře i dětský koutek, saunu, vířivku, posilovnu, masážní studio a bazén. Obyvatelům domu jsou poskytovány další nadstandardní služby jako nonstop recepce 24/7, přebírání doporučené pošty, úschova náhradních klíčů pro případ zabouchnutí, ztráty nebo zapomenutí, okamžitý servis na běžné závady v bytě. A nechybí ani nadstandardní služby jako úklid, praní, žehlení, čistírna oděvů, hlídání dětí a zalévání květin. Vyvenčí vám zde vašeho psa a po vycházce jej dokáží i vykoupat. A nebo když se vrátíte z terénní kondiční jízdy, jak vám umyjí od bahna i vaše kolo.

Z výše uvedeného je jasné, že bydlení ve V-Tower patří do nejvyšší kategorie a tomu odpovídá i VIP klientela. Podle zjištění iDnes.cz v domě již zakoupili své byty hokejista Jaromír Jágr, majitel Barrandov TV Jaromír Soukup nebo lobbista Roman Janoušek.

Pro představu, jeden z posledních volných bytů 3+kk ve V-Tower o výměře 151 m2 a s velkou terasou se v současné době prodává za zhruba 20 miliónů korun.

Za snímky z dokončovacích prací na sále děkujeme Ing. Milošovi Tourkovi ze společnosti AV MEDIA, integrátora tohoto sálu.

Snímek v perexu pochází z webu vtower.cz.

Autor: Ondřej Beck