Cinema Czech 2021 proběhne jako jednodenní seminář distributorů a představí sál TDL

 Loni se dvoudenní seminář Cinema Czech 2020 kvůli první vlně pandemie Covidu konat nemohl a proběhl až v listopadu jen jako jednodenní online s názvem "Virtuální kino". Letos se díky příznivé epidemické situaci bude konat s číslovkou "2021" jako jednodenní v úterý 29. června, od 10:00 v CineStaru na Černém Mostě. Co bude k vidění, si přečtete v našem článku...

Hlavní prezentace se bude konat v sále Theatre De Luxe multiplexu CinemStar na Černém Mostě, který byl zprovozněn již loni v srpnu, ale kvůli druhému sedmiměsíčnímu lockdownu si jej diváci moc neužili a odborná veřejnost neměla přiležitost se s ním seznámit. 

Hlavním programem bude prezentace jednotlivých distributorů a jejich připravovaných novinek pro kina a to i na několik let dopředu. V rámci této prezentace bude představen i první prémiový sál Theatre De Luxe s RGB laserovou projekcí, světelným systémem ambilight na bočních stěnách, zvukem Dolby ATMOS a s luxusními polohovatelnými sedačkami. My jsme vám sál představili na našem ezinu již loni v srpnu u příležitosti premiéry filmu Tenet zde.

Sál Theatre De Luxe v Cinestaru na Černém Mostě. Foto: autor článku

Součástí semináře bude prezentace i dalších technických novinek, avšak přesný program bude ještě upřesněn.

Zájemci o účast nechť se registrují na webových stránkách akce zde. Pro členy Asociace provozovatelů kin nebo Unie digitálních kin je účast zdarma. Pro ostatní za poplatek 2.999,- Kč. Je možná i účast online, která je zdarma.

Aktualizace 21. 6. 2021, 18:33 - Podrobný program semináře

Aktualizace 28. 6. 2021, 16:16 - Upravený podrobný program semináře

autor: Ondřej Beck