Kino Centrum Panorama Varnsdorf

41. kinem v Česku s digitální projekcí dle standardu DCI se stává Centrum Panorama ve Varnsdorfu. Od 17. prosince, samozřejmě na uvedení snímku Avatar, zde bude v provozu projekce následující konfigurace:

Projektor: Christie CP2000-SB

Kinoserver: Doremi DCP-2K4

3D systém: Dolby

Integrátorem je společnost AV media Praha

Kino pak bude v průběhu ledna 2010 uzavřeno pro celkovou rekonstrukci projekční kabiny a diváky opět uvítá v únoru.

Relevantní odkaz: stránky kina Centrum Panorama Varnsdorf

Co udělá digitalizace se zájmem diváků

Pro zajímavost uvádíme fotografii uživatele Františka Dlaska z fanouškovských stránek kina Centrum Panorama ve Varnsdorfu na FaceBooku. Na ní vidíme frontu k pokladně zájemců o zhlédnutí Avatara 3-D. Kino muselo pro velký zájem přidávat další představení i po Novém roce. A na zmiňovaných stránkách FaceBooku uživatelé nešetří chválou.

Autor fotografie: František Dlask (FaceBook)

Centrum Panorama

Kosmíku, ty sympatický chlapíku, kdepak jsi vzal ty informace o Panoramě. Jsem u Tebe zvyklý na perfektní a  na 100% zaručené informace a ne na polopravdy alá bulvár, aneb jedna paní povídala. Na stránkách Panoramy nic  takového není, takže relevantní odkaz se stává irelevantním . No tak to musím napravit já. Kino nebude v lednu zavřeno a diváky nepřivítá v únoru, ale bude zavřeno při zachování gastronomického provozu od 1,1. do 14.1.2010. Normální provoz bude zahájen a tedy diváky přivítá 15.ledna. Nejedná se totiž o celkovou rekonstrukci projekční kabiny, ale pouze o úpravu.(I když to bude práce doslova zkurvená u které ani  nechci být). Tak nyní je to informace alá Mladá fronta, nebo něco takového.
Karel