Cinema City (9)

www.cinemacity.cz/aktuality.php 

Kina jsou vyzbrojena projektory Kinoton, cinemaservery Dolby a 3D řešením taktéž od firmy Dolby.

Projektory jsou instalovány v kině Flora v Praze, 2ks v Plzni a jeden v Pardubicích. Během února a března by měl být další instalován v Praze na Zlíčíně.

Zde více detailů...

http://www.digitalnikino.cz/node/54

PřílohaVelikost
TZ - Cinema City kompletně digitalizováno.pdf397.33 KB

Nové dva sály potvrzeny

Jak nám e-mailem oficiálně potvrdil včera Operator Manager Cinema City, Oldřich Kubišta, byly v Galaxii a na Zličíně otevřeny druhé sály s DCI digitální projekcí, shodou okolností jde v každém jmenovaném multiplexu o sál č. 6. Vybavení: projektory Christie, kinoservery a 3D systém pochází od Dolbyho.

Další sály

Dle kuloárních informací a hlavně programu jsme vydedukovali, že Cinema City nainstaloval do multikina Galaxie a na Zličín po jednom dalším digitálním projektoru.

Až budeme vědět, opět upřesníme :-).

Další dva sály v Cinema City

Multikina masivně instalují před premiérou Doby ledové 2. Tiskovou zprávu o vybavení dvou sálů (Galaxie - Chodod, nákupní centrum Zličín) vydal řetězec Cinema City.

Sály jsou vybaveny stajnou technologií jako všechny předešlé. Kinoton, Dolby, Dolby 3D.

2. digitální sál na Flóře v praze

Takže dle našich informací, byl nainstalován druhý digitální projektor v multiplexu Cinema City v Praze na Flóře. Jde o stejné vybavení jako ostatní digitální sály Cinema City. Tímto se nám počet digitálních sálů v ČR zvyšuje na 17 kusů.